top of page

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM

PAKIET STANDART
PAKIET PRO
TTC_podstawowy_4x.png

OSIĄGNIJ WYMARZONY CEL Z TRENEREM 

Plan treningowy szyty na miarę, dostosowany do twojej aktualnej formy i możliwości czasowych. Dzięki zastosowaniu optymalnych obciążeń treningowych oraz monitorowania postępów szybko i bezpiecznie osiągniesz swój wymarzony sportowy cel. 

 

Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji indywidualnym podejściem do każdego zawodnika. Plan treningowy otrzymują Państwo co tydzień. Dzięki regularnej analizie zrealizowanych już jednostek treningowych oraz bieżącej korekcie planu możliwe jest szybkie podniesienie poziomu sportowego i osiągnięcie zamierzonego celu. Kontakt telefoniczny z trenerem umożliwia szybkie reagowanie i jeżeli zajdzie taka potrzeba korektę planu.

Pozwala skonsultować każdy problem dotyczący zaplanowanego treningu , sprzętu sportowego, odżywiania czy regeneracji.

Trening pod okiem trenera to zminimalizowanie ryzyka wystąpienia kontuzji, harmonijny rozwój organizmu i gwarancja radości z szybko pokonywanych kilometrów każdego dnia.  

PLAN TRENINGOWYONLINE 

6. Pomoc trenera

W doborze odpowiedniego sprzętu

1. Plan treningowy

Dopasowany do indywidualnych możliwości czasowych 

2 . Analiza obciążeń

Zrealizowanych jednostek oraz ewentualna korekta planu.

3. Kontakt z trenerem

Telefoniczny, mailowy 

5. Analiza trasy zawodów 

Żywienie i suplementacja przed w trakcie i po zawodach 

4. Ćwiczenia uzupełniające  

7. Zniżki 

U naszych partnerów na:

Sprzęt sportowy

Badania wydolnościowe 

PLAN ONLINE 

SZCZEGÓŁY 

1. Plan treningowy

Dopasowany do indywidualnych możliwości czasowych. Realizuj marzenia biegowe z planem treningowym dopasowanym do pracy zawodowej, rodziny, przyjaciół. Wspólnie ułożymy plan startu lub startów w sezonie.  Wykorzystaj optymalnie czas na trening. 

2 . Analiza obciążeń

Analiza zrealizowanych jednostek ewentualne uwagi i w razie potrzeby korekta planu pozwala optymalizować obciążenia. Zwiększa szybkość postępów, minimalizuje ryzyko wystąpienia przeciążeniowej kontuzji. My planujemy i analizujemy Ty cieszysz się bieganiem. 

3. Kontakt z trenerem

Masz pytania odnośnie planu, pojawiły się jakieś problemy, dzięki kontaktowi mailowemu, przez platformy społecznościowe czy telefoniczny kontakt masz możliwość konsultacji.  

4. Ćwiczenia uzupełniające

Zestaw ćwiczeń uzupełniający biorących pod uwagę specyfikę startu w imprezie docelowej.  

5. Analiza trasy zawodów 

Dzięki analizie trasy zawodów, rozmieszczenia punktów żywieniowych pomożemy w zabraniu optymalnej ilości napojów oraz żywności. Przygotujemy strategię startu dopasowaną do ciebie i profilu trasy. Pomożemy unikną najczęstszych błędów żywieniowych przed w trakcie oraz po starci.  

6. Pomoc trenera

Pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu, podpowiemy począwszy od butów, spodenki , koszulkę czy pulsometr. Skończywszy na kijach do biegania. Ty będziesz się cieszyć każdym przebiegniętym kilometrem.  

7. Zniżki 

Zawodnicy Tatra Camp uzyskują zniżki u naszych partnerów na sprzęt sportowy, odżywki oraz badania wydolnościowe 

 

LUDZIE

TATRA CAMP TEAM    

Tworzą ludzie z pasją począwszy od medaliści mistrzostw Polski w biegach górskich i narciarstwie wysokogórskim. Wspólne wyjazdy na  zawody, obozy dają niepowtarzalną okazję do dzielenia się doświadczeniem . 

 

TTC_podstawowy_4x.png

CENA : 400 zł / miesiąc 

FORMULARZ KONTAKTOWY 

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
bottom of page